piątek, 2 lutego 2018

ZAPOWIEDZI - LUTY 2018


 
 
Dziś mam dla Was kilka propozycji książek, które w tym miesiącu będą miały swoje premiery. Dla mnie ten miesiąc zapowiada się bardzo ciekawie!

WYDAWNICTWO KOBIECE


Ostatni raz, gdy rozmawialiśmy
Fiona Sussman

PREMIERA: 09.02.2018

Wstrząsający thriller psychologiczny, który opowiada o konsekwencjach jednego, przeraźliwego wieczoru. To ma być miły i spokojny dzień. Carla Reid planuje rodzinną kolację, jednak młody członek gangu wtarga na jej posesję i wszystko przeistacza się w koszmar. Jak ta sytuacja wpłynie na dalsze życie kobiety?

ROYALS. Kochanka księcia
Geneva Lee

PREMIERA: 16.02.2018

Pierwszy tom bestsellerowej serii ROYALS. Na przyjęciu z okazji ukończenia studiów na Uniwersytecie Oksfordzkim Clara Bishop spotyka intrygującego mężczyznę o demonicznym spojrzeniu. Chociaż ich znajomość miała skończyć się na jednym pocałunku, to nie może o nim zapomnieć. Mężczyzna wydawał się jej bardzo bliski, jakby skądś go znała. Kiedy do drzwi Clary pukają paparazzi, okazuje się, że tajemniczym przystojniakiem był książę Alexander, który zawsze dostaje to, czego pragnie.
Srebrny łabędź. Elite Kings Club #1
Amo Jones

PREMIERA: 16.02.2018

Pierwszy tom mrocznej i porywającej serii Elite Kings Club. W rodzinie młodej Madison wybucha skandal. Dziewczyna musi zmienić szkołę. Tam przekonuje się, że uczniami rządzi grupa dziesięciu niepokornych chłopaków, którzy skrywają mroczne tajemnice. Sprawy zaczynają się komplikować, kiedy wpada w oko ich przywódcy…


Tkanki
Dominika van Eijkelenborg

PREMIERA: 16.02.2018

Matka poważnie chorej Evi, której właśnie przeszczepiono nowe serce, nawet nie podejrzewa, że dopiero po udanej operacji dozna prawdziwej straty jedynego dziecka. Nikt nie podejrzewał, że przeszczepiony organ wkrótce stanie się intruzem, który całkowicie przejmuje kontrolę nad dziewczyną. Nastolatkę zaczynają dręczyć sny, których nie potrafi zrozumieć, a jakaś tajemnicza siła prowadzi ją w nieznane dotąd miejsca i pcha w ramiona mrocznego Sandera.

CZWARTA STRONA

Z otchłani
Martyna senator

PREMIERA: 15.02.2018

Po poruszającej powieści  „Z popiołów” przyszedł czas na zapierające dech „Z otchłani”.  Kolejna odsłona świetnie zapowiadającej się serii Martyny Senator.
W milczeniu podnoszę się z krzesła, zakładam kurtkę i ruszam w stronę drzwi. Moje nogi drżą, głowa huczy od nadmiaru chaotycznych myśli, a serce powoli pęka na pół. Adam chwyta mnie za rękę. Po raz kolejny przeprasza. Błaga o wybaczenie. Zapewnia, że mnie kocha. Napędzana gniewem biorę zamach i uderzam go pięścią w twarz. Mocno. Najmocniej, jak tylko potrafię. Jest w szoku. Nie przypuszczał, że kiedykolwiek go uderzę. A ja nie przypuszczałam, że kiedykolwiek mnie zdradzi.
Po wyznaniu Adama świat osunął się Kaśce spod nóg. Nic nie jest takie, jak sądziła. Kiedy na jej drodze staje Szymon, dziewczyna ani myśli dać szansę miłości z Tindera. Gdyby wszystko mogło być zupełnie proste, a nie kompletnie zagmatwane, życie byłoby znacznie przyjemniejsze. Ale czas dać spokój mrzonkom i zacząć żyć według nowych zasad.

Siedem bram
Adam Faber

PREMIERA: 28.02.2018

Czarownica nie może wymarzyć sobie lepszego życia. Kate Hallander wreszcie ma u boku ukochanego Jonathana, a dzięki nowym przyjaciołom, w spokoju zgłębia tajniki swojej magicznej mocy. Wszystko byłoby idealnie, gdyby nie wstrząsające wieści z Jaaru.
W tajemniczych okolicznościach, tuż przed swoim ślubem z księciem ferów, znika Fione ỳl Maas. Oznacza to, że Kate oraz Strażnicy Żywiołów znów będą mieli ręce pełne roboty. Poszukiwania zaginionej ferini zaprowadzą ich do serc dwóch, odwiecznie walczących ze sobą krain, Elphame i Tir-na-Nog. Po drodze czeka ich jednak otwarcie wielu drzwi, za którymi czają się liczne niebezpieczeństwa, a kręta ścieżka z każdym krokiem będzie się wydawać bardziej zawiła.
Smoki, wiedźmy i krwiożercze demony – świat Jaaru staje się coraz mroczniejszy. Kto stoi za porwaniem Fione? Co odkryją Strażnicy, przechodząc przez kolejne bramy? I dlaczego Babcia Annwynn wciąż zachowuje się jak zwichrowana dziwaczka?


UROBOROS

Rozrywacz
Arwen Elys Dayton

PREMIERA: 15.02.2018

Kontynuacja "Poszukiwaczki" i "Podróżniczki"
Trzeci tom historii Quin i Shinobu. Tajemnice z przeszłości w połączeniu z niejasnymi planami rodziny Poszukiwaczki doprowadzają do zdrad i odwrócenia przymierzy. Co zrobi Quin z nową wiedzą o sobie i swoich destrukcyjnych możliwościach? Misternie zbudowany świat się rozpada, a Quin znowu zostaje sama.
Czy bohaterowie nadal będą próbowali rozwikłać zagadki z przeszłości, wystąpią otwarcie przeciwko planom zagłady, czy może przystąpią do spiskowców?


Demon luster
Martyna Raduchowska

PREMIERA: 28.02.2018

Strzeżcie się, bo tym razem nawet szósty zmysł nie pomoże!
Ida powoli godzi się ze swoim przeznaczeniem. Dziewczyna jest szamanką od umarlaków, nie ma wpływu na to, czyj zgon przepowie, ale staje się odpowiedzialna za duszę przyszłego zmarłego. Ma obowiązek ją chronić i zadbać, by bezpiecznie trafiła w zaświaty. Ida dojrzewa do swojej roli i świata, z jakim będzie musiała się już niedługo zmierzyć. A ten zapowiada się dosyć ponuro.
W jej misji przeszkadza jej łaknący dusz Demon luster. Tym razem jednak nie może liczyć na niczyją pomoc. Ponownie przekonuje się, że szósty zmysł nie zawsze jest błogosławieństwem…
Kontynuacja "Szamanki od umarlaków" jest mocniej przepełniona magią i mroczniejsza, a intryga jeszcze bardziej skomplikowana.
Światowy fenomen na polskim rynku! Prawa już przed premierą sprzedane do 40 krajów – historyczny rekord popularności!

WYDAWNICTWO W.A.B

Przychodzę nie w porę
Ewelina Dyda

PREMIERA: 28.02.2018

Co musi się stać, aby detektyw, który nie ma na czynsz, podjął się śledztwa za darmo? Czasem wystarczy, aby to było jedno spotkanie z kobietą. Martwą.
Prywatny detektyw Jakub Rau na prośbę policji rozpoczyna śledztwo w sprawie seryjnego mordercy. Ktoś w Tarnobrzegu okrutnie okalecza i morduje młode kobiety. Dochodzenie, które w małym mieście wydaje się proste do przeprowadzenia, niespodziewanie zaczyna podważać niewinność znajomych Kuby, a nawet jego samego.
Kim jest potwór? Szaleńcem, zboczeńcem, ułomnym nieszczęśnikiem? Jedno jest pewne – w mieście, w którym wszyscy znają wszystkich, o kimś wiadomo zabójczo niewiele.


Z pełną mocą i skutkiem
Mark Greaney, Tom Clancy
PREMIERA: 28.02.2018

Wojna wywiadów i wojna światowa?
Północnokoreańska międzykontynentalna rakieta balistyczna rozbija się na Morzu Japońskim. Weteran CIA zostaje zamordowany w Ho Chi Minh, znika też pakiet sfałszowanych dokumentów. Wszystkie elementy układanki są na stole, ale jej ułożenie zabierze Jackowi Ryanowi jr. i pozostałych agentom Campus wiele czasu. Czasu, którego nie mają.

WYDAWNICTWO YA!

Royce Rolls
Margaret Stohl

PREMIERA: 15.02.2018

Z humorem o świecie współczesnych reality shows.
Amerykańska story w stylu glamour, zaprawiona błyskotliwym humorem. A gdyby tak ktoś napisał książkę o reality show rodziny inteligentniejszej od Kardashainów?
Rodzina Royce Rolls ma wszystko – luksusowe wille, ogromną fortunę, świetne nazwisko. Ma także, jak każda rodzina - problemy, z których największym, acz nie jedynym, wydaje się spadek popularności ich dotąd oglądanego przez miliony reality-show: „Rolling with the Royces”. Szesnastoletnia Bentley i jej rodzeństwo: Porshe i Maybach cieszą się, że wreszcie odzyskają swobodę, uwolnią się od wszechobecnych kamer. Ale matka – Mercedes, która jest uzależniona od show zaczyna się załamywać... załamują się też więzi rodzinne, co i jak je uratuje?

Do zobaczenia w kosmosie
Jack Cheng

PREMIERA: 28.02.2018

Ziemia jest okrągła, ale to nie znaczy, że każda podróż ma swój kres.
Bohaterem książki jest 11-letni Alex, dumny właściciel Carla Sagana – najmądrzejszego szczeniaka na świecie. Ojciec Alexa od dawna nie żyje, starszy brat mieszka daleko,a matka ma zazwyczaj „ciche dni” i sama wymaga opieki. Alex interesuje się astronomią – na swoim „złotym iPodzie” nagrywa subiektywną, żywiołową relację z życia na Ziemi, którą pewnego dnia planuje wysłać w kosmos, najlepiej w samodzielnie skonstruowanej rakiecie. Alex wyjeżdża na festiwal skupiający podobnych mu miłośników rakiet i astronomii. Ponosi wprawdzie nie jedną porażkę, ale poznaje za to ludzi, z którymi rusza w dalsza drogę, w poszukiwaniu śladów własnego ojca i nie tylko…

Slammed
Collen Hoover

PREMIERA: 14.02.2018

Layken skończyła właśnie osiemnaście lat. Kilka miesięcy wcześniej niespodziewanie straciła ojca. Wraz z kochającą matką i młodszym bratem postanawiają zostawić za sobą przeszłość w Teksasie, by móc rozpocząć nowe życie w Michigan. Sprzedają dom, pakują rodzinne pamiątki i wyruszają na północ. Każde z nich z innymi obawami i planami na przyszłość. Zarówno Layken, jak i Kel nie chcą porzucać szkoły, przyjaciół, ulubionych miejsc. Nie wiedzą, co ich czeka tysiące kilometrów od domu. Prawdziwego domu. Julia, choć też się martwi, stara się dodać otuchy swoim dzieciom i wesprzeć ich w najtrudniejszych chwilach. Po przyjeździe na miejsce okazuje się, że już pierwszy kontakt z sąsiedztwem z naprzeciwka zwiastuje poważne zmiany w rodzinnych relacjach. A to dopiero początek niezwykle emocjonalnej, chwilami przezabawnej historii rodzin Cohen i Cooperów, w której nikt nie zdaje sobie sprawy, jak ich członkowie staną się sobie bliscy w obliczu śmiertelnej choroby i codziennych problemów.
 
Point of retreat
Collen Hoover

PREMIERA: 14.02.2018

Layken i Willa łączy więcej niż typowe młode pary. Mają za sobą podobne doświadczenia, podobne potrzeby. Oboje stracili rodziców i muszą poradzić sobie z wychowaniem młodszego rodzeństwa, zbyt wcześnie osieroconego.  Wygląda na to, że są dla siebie stworzeni. Ich związek rozpada się jednak w momencie, gdy na drodze Willa pojawia się Vaughn, jego dawna miłość. Chłopak utrzymuje z nią kontakt, mimo że wie, iż Layken może mu nie wybaczyć kłamstw.  Czasami dwoje ludzi musi się rozstać, by zdać sobie sprawę z tego, jak bardzo siebie potrzebują. Czy Willowi uda się naprawić to, co zniszczył, zanim rozstaną się z Layken na zawsze i już nigdy więcej nie zobaczą?
 

This girl
Collen Hoover

PREMIERA: 14.02.2018

Layken i Will biorą w końcu ślub. Ich znajomość pełna była wzlotów i upadków, miłość pomogła im jednak przetrwać wszystkie trudne chwile. Teraz, po ślubie, mają kilka dni dla siebie i mogą cieszyć się wymarzonym „weekendem miodowym”. To dla nich okazja, by powspominać przeszłość. Will woli nie wracać do bolesnych chwil, ale Layken chce wiedzieć wszystko. A przede wszystkim interesuje ją, jak ich historia wyglądała właśnie z jego perspektywy. Will dzieli się z nią więc najskrytszymi myślami i opowiada o swoich uczuciach, nie ukrywając absolutnie niczego… Pełna miłości, pasji i poezji historia Layken i Willa znajdzie wreszcie swój szczęśliwy finał. Po dwóch latach znajomości, obfitującej zarówno we wzloty, jak i upadki, wciąż zakochani w sobie do szaleństwa, biorą ślub. Ich droga do ołtarza zdecydowanie nie była usłana różami. Miłość pomogła im jednak przetrwać wszystkie przeciwności losu. Teraz, po ślubie, mają wreszcie czas dla siebie i mogą we dwoje cieszyć się wymarzonym „weekendem miodowym”. To dla nich również okazja do wspomnień. Layken chce wiedzieć o swoim mężu wszystko. Także to, jak ich znajomość, również jej trudne początki, wygląda z jego perspektywy. A Will? Will, jak na dobrego męża przystało, spełnia życzenie żony. I nie ukrywa niczego. Cóż, na każdą historię można patrzeć z wielu stron. Więc usiądź wygodnie, otwórz książkę i pozwól mówić Willowi…

WYDAWNICTWO JAGUAR

Bad Boy’s Girl
Holden Blair

PREMIERA: 15.02.2018

Pierwszy tom niezwykle popularnej trylogii, która wkrótce zostanie zekranizowana.
Ponad 200 milionów pobrań na wattpadzie!
Książka na międzynarodowych listach bestsellerów.
Prawa filmowe sprzedane ‒CollectiveDigital Studios!
Tessienie ma łatwo. Przyjaciółka odebrała jej chłopaka i cały czas uprzykrza jej życie. Dodatkowo do miasta wraca Cole Stone, uroczy, lecz niebezpieczny przystojniak. Życie Tessiewy wraca się do góry nogami.
Okazuje się jednak, że nie taki diabeł straszny -przez trzy lata Cole zmienił się nie do poznania. Owszem, nadal ma idiotyczne poczucie humoru i jest potwornie arogancki, ale porzucił fuchę demona dla fuchy anioła stróża. Tessiez ogromnym zdumieniem odkrywa, że Cole wcale nie chce zamienić jej życia w piekło, ale wręcz przeciwnie -jest gotów bronić jej przed wszystkim i wszystkimi. Dlaczego? Tego Tessie, nazywana przez Cole'amuffinką, zupełnie nie rozumie.
Czy uda jej się zaufać chłopakowi, na którego wspomnienie do tej pory się wzdrygała?

Nieskończone światy Jane
Kristin Cashore

PREMIERA: 15.02.2018

Osiemnastoletnia Jane, na zaproszenie swojej byłej korepetytorki, przybywa
do posiadłości rodziny Trashówna coroczną galę. Dom, wypełniony po brzegi cennymi artefaktami i dziełami sztuki, jest kwintesencją luksusu, a przepych wylewa się zeń drzwiami i oknami. W pewnej chwili okazuje się, że dwa dzieła sztuki ‒obraz Vermeera i rzeźbę Brancusiego‒skradziono.
Zaczyna się poszukiwanie, a cała akcja jest uzależniona od decyzji podjętych przez Jane. W zależności od tego, którą decyzję bohaterka podejmie, jej losy (a także losy pozostałych bohaterów) potoczą się inaczej.


Begin Again
Mona Kasten

PREMIERA: 28.02.2018

Alliez ulgą porzuca dotychczasowe życie, nieszczęśliwe dzieciństwo i apodyktyczną matkęi rozpoczyna studia w obcym mieście. Poszukując mieszkania do wynajęcia, puka do drzwi Kadena. Początkowa rezerwa zmienia się w wielką namiętność, jednak na drodze do szczęścia staje niełatwa przeszłość bohaterów.


Rock War. Mad&Bad
Robert Muchamore

PREMIERA: 28.02.2018Autor bestselerowego Cheruba powraca w znakomitej formie z nową niegrzeczną serią o młodych muzykach rockowych.
Konkurs talentów z Londynie, jak każda tego rodzaju impreza, przyciąga tysiące młodych ludzi pełnych pasji, ale też desperacko próbujących odnieść sukces.
Po setkach godzin ćwiczeń w małych i większych miasteczkach, przyjeżdżają by wykorzystać swoją być może jedyną szansę. Dla jednych to szansa na nowe życie gwiazdy, dla innych jedynie niebezpieczna przygoda.
Książka dla czytelników prawie dorosłych.
Jakie premiery przygarnięcie w lutym? Coś z tej listy, a może czekacie na jakieś inne nowości? Piszcie w komenentarzu!
 

59 komentarzy:

 1. Same ciekawe kąski :-) Jest kilka pozycji, które szczególnie wpadły mi w oko, mam nadzieję, że uda mi się coś z nich zdobyć :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja będę miała prawie wszystkie te książki i aż strach pomyśleć, gdzie ja to upchne i kiedy to wszystko przeczytam o.O

   Usuń
 2. Do zobaczenia w kosmosie i Coollen to moje typy z tej listy.
  Amo Jones i Srebrnego Łabędzia właśnie czytam i jest na co czekać!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja chyba najbardziej czekam na zapowiwdzi z kobiecego :D

   Usuń
 3. A tyle wspaniałości! Nie mogę się doczekać "ROYAL kochanki księcia", "Demona luster", "Przychodzę nie w porę", chociaż o tym ostatnim dowiedziałam się dzięki tobie za co dziękuję. Strasznie żałuję, że nie przeczytałam jeszcze poprzednich części "Kronik Jaaru". Bardzo motywujący post. Zabieram się za nadrabianie i potem za kupowanie. Miłego dnia. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, że napisałam o czymś, o czym jeszcze nie słyszałaś :D Sama się o tej książce dowiedziałam dzisiaji to przez przypadek,bo przeglądałam zapowiedzi empika :D

   Usuń
 4. Jest teraz tyle ciekawych zapowiedzi, że ciężko wybrać tylko kilka tytułów. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam sie. Dawno az tyle swietnych ksiazek nie pojawilo sie w 1 miesiac

   Usuń
 5. Ciekawe pozycje...na nowe wydanie Pułapki uczuć się nie skusze - trylogia już za mną :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiele z tych książek mam już zapisanych na liście do przeczytania :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Na pewno kupię "Z otchłani", bo pierwsza część nawet mi się spodobała i jestem ciekawa kolejnych tomów, mimo że będą opowiadać historię innych bohaterów :) Po resztę raczej na razie nie sięgnę, choć są to interesujące tytuły :)
  Pozdrawiam,
  Od książki strony

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Z otchłani" dziś do mnie dotarlo i niedługo się za nie zabieram ^^

   Usuń
 8. Same perełki. tyle książek.......

  OdpowiedzUsuń
 9. "Kroniki Jaaru" za mną od dawna chodzą i nie wiem dlaczego...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja niedługo się zabiorę za pierwszą część. Trzeba się za nie zabrać zanim będzie premiera 3 ^^

   Usuń
 10. Bardzo ciekawe książki. Już kilka zapisałam sobie aby móc je kupić i przeczytać :) Pozdrawiam cieplutko i zapraszam do siebie
  www.wspolczesnabiblioteka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Widzę same pozycje, które z chęcią bym przeczytała :) Już robię listę nowych książek ;)

  http://oddychajaca-ksiazkami.blogspot.com/2018/02/przedpremierowo-kredziarz-c-j-tudor.html

  OdpowiedzUsuń
 12. całkiem dobrze zapowiadają się te lutowe premiery :P
  ja bym chciała z tych co wymieniłaś przeczytać: Kroniki Jaaru część trzecią, bo jestem ciekawa czy będzie lepsza od drugiej i pierwszej, niby do trzech razy sztuka :P
  Z otchłani, ale najpierw muszę przeczytać Z popiołów i Collen Hoover mnie kusi, tym bardziej, że do tej pory jeszcze nie czytałam jej żadnej książki za wyjatkiem "Never never" w duecie z Fisher :P
  pozdrawiam
  zaczytanamona.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Z otchłani" jest już u mnie, a za "Kroniki" jeszcze się nie zabrałam. Czytałam kilka książek Collen i naprawdę mi się podobały, więc spodziewam się miłej lektury przy tej trylogii :)

   Usuń
 13. Wydawnictwo Kobiece przygotowało wiele wyśmienitych tytułów, już nie mogę się doczekać :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Wow! Naprawdę podeszłaś do tematu "na bogato"! Bez wątpienia każdy może w tym stosiku znaleźć coś dla siebie. Szczególnie pociągają mnie premiery z Wydawnictwa W.A.B. i Kobiecego choć marzy mi się w końcu sięgnąć po Kroniki Jaaru...! Ech! Tyle cudownej literatury, a tak mało czasu! :D

  OdpowiedzUsuń
 15. Przede wszystkim w tym roku obiecałam sobie, że zapoznam się z twórczością Raduchowskiej :) Prawdopodobnie nie będzie to już teraz, ale mam nadzieję, że niebawem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno warto się zapoznać :) szeroki uśmiech i dobry humor gwarantowany :)

   Usuń
 16. Bardo kusi mnie ta trylogia Hoover, do tej pory czytałam wszystko co u nas wyszło więc pewnie prędzej czy później te książki tez trafią w moje ręce :) Mnie kusi jeszcze "Chłopak który bał się być sam", czy jakoś tak, bardzo nieintuicyjny ten tytuł ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierwsza część trylogi właśnie do mnie dotarła i to przepięknie oprawiona wstążką <3

   Usuń
 17. Czekam na zupełnie inne książki! ;-)
  Na mojej liście są m.in. "Strzały nad jeziorem", "Martwa będziesz piękna" czy - z nieco lżejszych książek "Dziewczyna z warkoczem".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słyszałam tylko o "Martwa będziesz piękna" i nawet ciekawie się zapowiadała ta ksiązka :)

   Usuń
  2. I piękna okładka ;-)
   Ale premiera dopiero na końcu miesiąca...

   Usuń
 18. Tyle książek. Jak żyć? Moja doba jest za krótka.

  OdpowiedzUsuń
 19. Wiele książek z tej listy mam ochotę przeczytać. Choćby "Srebrnego Łabędzia" :)

  Pozdrawiam,
  toukie z http://ksiazkowa-przystan.blogspot.com/ 💖

  OdpowiedzUsuń
 20. Aż oczy bolą nie na pewno portfel !

  OdpowiedzUsuń
 21. Część z tej listy na pewno przeczytam, ale czekam najbardziej na kontynuację "Cienia bestii" :)

  Pozdrawiam
  ver-reads.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O nie słyszałam o tej książce, ale tytuł fajny. Jaki to gatunek?

   Usuń
 22. Kiedy zobaczyłam okładkę "Demona luster" w pierwszym momencie pomyślałam, że to coś Gaimana;).
  A z zapowiedzi z Twojej notki prawdopodobnie kupię sobie "Kroniki Jaaru", bo chociaż pierwsza część nie do końca mi spasowała, to jednak jestem ciekawa jak się ta historia rozwinie. Zapewne jeszcze przed zakupem trzeciej sięgnę po drugą część;).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kroniki jeszcze przede mną, ale mam 2 cześci na półce i już zamówiłam trzecią. Ta seria musi być dobra bo się załamię :D

   Usuń
 23. Ja zdecydowanie najbardziej czekam na "Dziecko" Fiony Barton.
  Kinga

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie słyszałam ani o książce, ani o autorce, ale mam nadzieję, że czekanie się opłaci :)

   Usuń
 24. Ależ dużo cudownych książek! Bardzo chcę przeczytać "z otchłani", ale jeszcze bardziej wszystkie książki Collen Hoover - po tym jak przeczytałam "Szukając kopciuszka" jej autorstwa :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obie książki są już u mnie, więc chce się szybko za nie zabrać ^^

   Usuń
 25. Przeglądałam już jakis czas temu zapowiedzi na luty i stwierdziłam, że wydawnictwa, kolokwialnie mówiąc, pogięło xD Jest tyyyyle cudowności <3
  O! Kroniki Jaaru! Przez książkę nie przebrnęłam, ale te okładki *.*
  Pozdrawiam ciepło :)
  Kasia z niekulturalnie.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też jestem tego samego zdania. Przez kilka miesięcy nie bylo nic ciekawego, a teraz wysyp. I kiedy ja to wszystko przeczytam?!

   Usuń
 26. Za dużo tych cudownych premier :D Najbardziej mnie ciekawi "Srebrny łabędź", trylogia Hoover (mimo że już dwa pierwsze tomy czytałam w starej wersji <3)oraz "Raczej szczęśliwy niż nie" :D I pewnie o jakiś zapomniałam :D "Z otchłani" już czytałam i to było świetne!! :D

  Zabookowany świat Pauli

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też czytałam 2 pierwsze książki Hoover ale niestety pamietam tylko tyle ze były super :D

   Usuń
 27. Wiele tytułów mnie interesuje z Twojej zapowiedzi, ale nie wiem jak mój portfel to zniesie. :(

  Pozdrawiam,
  lunafisher.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 28. Będzie co czytać:) mnie szczególnie korcą te "Kroniki Jaaru"!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niedawno przeczytałam pierwszy ich tom i nawet nawet okey :D

   Usuń