WSPÓŁPRACA/KONTAKT
CO RECENZUJĘ:Zdecydowanie moim ulubionym gatunkiem jest szeroko pojęta fantastyka (fantasy, horror, science fiction). Zaczytuję się również w thrillerach, najchętniej psychologicznych. Daje jednak szansę także kryminałom, powieściom młodzieżowym oraz wszystkim innym książkom, które mnie zaciekawią w jakikolwiek sposób.

Z całą pewnością nie czytam typowych romansów, gdzie jedynym problemem jest miłość między bohaterami (lubię jednak romanse bardziej rozbudowane, gdzie są jakieś inne wątki prócz miłosnego), powieści historycznych, biografii oraz poradników.WSPÓŁPRACA:  Chętnie podejmę się współpracy recenzenckiej zarówno z autorami jak i wydawnictwami. Oferuję szczerą, dobrze wypromowaną recenzję w terminie wyznaczonym przez osobę, z którą współpracuję. Mogę także zorganizować konkurs z otrzymaną książką. Jestem też otwarta na inną formę współpracy zaproponowaną przez wydawnictwo/autora.

Linki do recenzji zamieszczam na ponad stu grupach facebookowych oraz w społecznościach Google+, a także na fanpage'u oraz koncie na Instagramie. Dzięki temu moje wpisy zyskują szerokie grono odbiorców. Dodatkowo oferuję zamieszczenie recenzji na innych portalach internetowych typu lubimyczytac.pl oraz na stronach sklepów internetowych. Jeżeli powieści mi się podobają, wstawiam ich zdjęcia w grupach miłośników książek wraz z postem polecającym.

Przeczytanie i zrecenzowanie książki zazwyczaj zajmuje mi mniej niż dwa-trzy tygodnie, chyba że akurat mam dużo pracy lub książek do recenzji. Zawsze też umieszczam wpis, od kogo otrzymałam egzemplarz.


KONTAKT: 

E-mail: bibliotekafeniksa@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/Biblioteka-Feniksa-406224406419176/

Instagram: @bibliotekafeniksa

ZAUFALI MI:

> W ramach Biblioteki Feniksa:

• Monika Magoska-Suchar oraz Sylwia Dubielecka (Klątwa przeznaczenia)
• Agata Adamska (Łowca czterech żywiołów)
• Artur Urbanowicz (Gałęziste, Grzesznik)
• Aleksandra Białczak (Lola)

• Izabela Milik (Reemisja)

  >
W ramach portalu literackiego BookParadise, który współtworzę:

• Wydawnictwo YA (Do zobaczenia nigdy)
• Wydawnictwo Oficynka (Zwłoki powinny być martwe)
• Wydawnictwo Novae Res (Ktoś całkiem obcy)


1 komentarz:

  1. Super! Ja tak ja ty lubię fantasy i mam nadzieję, że dowiem się tu o paru dobrych książkach :)

    OdpowiedzUsuń